Кого із працівників ДП “СЛАП “Камінь-Каширськагроліс” нагородили з нагоди професійного свята

Уже традиційно у третю неділю вересня своє професійне свято відзначають працівники лісу.
Урочистості з цієї нагоди напередодні відбулися у всіх колективах державних лісогосподарських підприємств області. Серед гостей та запрошених, крім самих працівників, ветерани галузі, вихованці шкільних лісництв, представник місцевої влади.

«На Волині День працівника лісової галузі є сімейним святом кожної п’ятої-шостої родини. Лісівнича родина – є опорою кожної волинської громади, – наголосив у вітальному слові начальник управління Олександр Кватирко. – Золота осінь – пора підведення підсумків лісівничого року, можливість крізь дерева побачити обличчя людей. Саме люди є основною цінністю і надбанням цієї важливої для України галузі. Саме лісівники потребують сьогодні найбільшої уваги, поваги і простих слів подяки».

Крім галузевих та обласного рівня, лісівники отримали державні нагороди та були відзначені у колективах лісгоспів.

Нагородами Державного агентства лісових ресурсів України, а саме – Нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства» відзначені:

1. ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ Руслан Ростиславович Перший заступник начальника управління – головний лісничий Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства
2. КРИКОТА Іван Григорович Лісничий Любохинівського лісництва державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»
3. СНІТКО Віктор Володимирович Лісничий Галузійського лісництва державного підприємства «Маневицьке лісове господарство»
4. ФІЛЮК Віктор Степанович Лісничий Лишнівського лісництва державного підприємства «Городоцьке лісове господарство»
5. ФІЛЮК Володимир Володимирович Директор державного підприємства «Володимир-Волинське лісомисливське господарство»

Нагрудним знаком  «За бездоганну службу в державній лісовій охороні»:

1. ІЩИК Анатолій Андрійович Головний лісничий державного підприємства «Поліське лісове господарство»
2. КОХАНЮК Валерій Федорович Майстер лісу Жиричівського лісництва державного підприємства «Ратнівське лісомисливське  господарство»
3. СМОЛЯК Анатолій Іванович Майстер лісу Залізницького лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Любешівагроліс»

Почесною Грамотою Державного агентства лісових ресурсів України:

1. ВІНДЮК Олександр Степанович Майстер лісу Турійського лісництва державного підприємства «Турійське лісове господарство»
2 ДОРОШУК Василь Анатолійович Лісничий Партизанського лісництва державного підприємства «Цуманське лісове господарство»
3. МАТВІЙЧУК Юрій Іванович Головний інженер державного підприємства «Колківське лісове господарство»
4. МЕЛЮХ Віктор Миколайович Лісничий Шацького лісництва державного підприємства «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство»
5. МИРКА Людмила Андріївна Провідний інженер з підготовки кадрів державного підприємства «Маневицьке лісове господарство»
6. КАЛІЩУК Іван Миколайович Інженер з лісових культур державного підприємства «Любомльське лісове господарство»
7. ЛИСЮК Леонід Миколайович Лісничий Скулинського лісництва державного підприємства «Ковельське лісове господарство»
8. ПОЛІЩУК Володимир Васильович Помічник лісничого Осівського лісництва державного підприємства «Турійське лісове господарство»
9. ТОКАР Ольга Якимівна Головний бухгалтер державного підприємства «Любешівське лісомисливське господарство»
10. ЄРЕМЄЄВА Галина Яківна Головний бухгалтер державного підприємства «Колківське лісове господарство»

Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України:

1. ВАСЮХНИК Юрій Валерійович Майстер лісу Осницького лісництва державного підприємства «Колківське лісове господарство»
2. ГРИЦЮК Сергій Федорович Тракторист Рудниківського лісництва державного підприємства «Колківське лісове господарство»
3. ДИНЬ Ігор Миколайович Лісничий Новорудського лісництва державного підприємства «Городоцьке лісове господарство»
4. ДРОЗДИК Володимир Іванович Помічник лісничого Пнівненського лісництва державного підприємства «Камінь – Каширське лісове господарство»
5. ЗАБРОДЕЦЬ Іван Петрович Головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства
6. ІВЛЄВ Борис Володимирович Майстер лісу Заболоттівського лісництва державного підприємства «Ратнівське лісомисливське  господарство»
7. КУЛИК Віктор Васильович Майстер лісу Устилузького лісництва державного підприємства «Володимир – Волинське лісомисливське господарство»
8. КУРАН Дмитро Федорович Начальник транспортного цеху державного підприємства «Маневицьке лісове господарство»
9. КОВАЛЬЧУК Василь Григорович Інженер – механік державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Любешівагроліс»
10. КОЦ Анатолій Миколайович Лісничий Гущанського лісництва державного підприємства «Прибузьке лісове господарство»
11. МЕРЕЖА Андрій Феодосійович Вальник лісу 6 розряду Граддівського лісництва державного підприємства «Колківське лісове господарство»
12. ЦЕКОТ Володимир Степанович Лісничий Піщанського лісництва державного підприємства «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство»
13. ШВАЙ Олександр Сергійович Водій пожежного автомобіля транспортного цеху державного підприємства «Камінь – Каширське лісове господарство»
14. ШУМІК Олександр Павлович Головний лісничий державного підприємства «Любешівське лісомисливське господарство»

Почесною Грамотою Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства нагороджено:

БЕГАЛЯ Анатолія Володимировича водія автотранспортного цеху державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»
БАЩУКА Миколу Івановича водія Клітицького лісництва державного підприємства «Камінь-Каширське лісове господарство»
БЛИЗНЮКА Володимира Панасовича вальника лісу 6 розряду Тельчівського лісництва державного підприємства «Колківське лісове господарство»
ГОЛОВІЙЧУКА Андрія Юрійовича інженера лісозаготівель державного підприємства «Володимир – Волинське  лісомисливське господарство»
ГРОМИКА Андрія Володимировича лісничого Холоневичівського лісництва державного підприємства «Цуманське лісове господарство»
ГРИСЮКА Миколу Миколайовича лісничого Тоболівського лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Камінь – Каширськагроліс»
ЖИЛКО Олександра Івановича лісничого Залізницького лісництва  державного підприємства «Любешівське лісомисливське господарство»
ЗАХАРЧУКА Дмитра Петровича майстра лісу Чорторийського лісництва державного підприємства «Поліське лісове господарство»
ЗАГОРУЙКО Світлану Андріївну бухгалтера державного підприємства «Прибузьке лісове господарство»
КАНТУРУ Володимира Володимировича майстра лісу Граддівського лісництва державного підприємства «Колківське лісове господарство»
КОЗІЯ Іларіона Олеговича головного лісничого державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове  підприємство  « Локачіагроліс»
КОВАЛЬЧУКА Романа Івановича     КРЕКЧУ Валентина Михайловича начальника цеху  переробки деревини державного підприємства « Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Камінь – Каширськагроліс» водія автотранспортного засобу (на вивезенні лісу) транспортного цеху державного підприємства «Ковельське лісове господарство»
ЛИТВИНОВИЧА Олександра Веніаміновича водія лісовозного автомобіля підрозділу автоколона державного підприємства «Турійське лісове господарство»
ЛИСИКА Петра Петровича       ЛІСОВЕЦЬКОГО Артема Васильовича водія автотранспортного засобу (на вивезенні лісу) транспортного цеху державного підприємства «Ковельське лісове господарство» лісничого Вовчецького лісництва державного підприємства «Маневицьке лісове господарство»
МЕЛЬНИЧУКА Віталія Михайловича лісоруба 5 розряду на нижньому складі державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство»
МАЗЕЛЮКА Ярослава Васильовича тракториста Щедрогірського лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Ратнеагроліс»
МАКАРЧУК Надію Сергіївну юрисконсульт І категорії  державного підприємства «Городоцьке лісове господарство»
МАТВІЙЧУКА Олександра Андрійовича водія автотранспортних засобів лісовозного автомобіля державного підприємства «Колківське лісове господарство»
МЕЛЬНИЦЬКОГО Сергія Миколайовича майстра лісу Карасинського лісництва державного підприємства «Маневицьке лісове господарство»
МАЗЯРА Миколу Юліановича майстра лісу Муравищанського  лісництва державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство»
НИЧИПОРЧУКА Миколу Федоровича водія автомобіля по вивезенню лісу державного підприємства «Цуманське лісове господарство»
ОНІЩУКА Сергія Юрійовича кранівника козлового крана державного підприємства «Городоцьке лісове господарство»
ОКСЕНЮКА Сергія Васильовича інженера з охорони та захисту лісу І категорії державного підприємства «Колківське лісове господарство»
ОСТАПЧУК Ірина Іванівна інженер побічного користування І категорії державного підприємства «Маневицьке лісове господарство
РУСИНЧУКА Миколу Йосиповича майстра лісу Великоглушанського лісництва державного підприємства «Любешівське лісомисливське господарство»
РОМАНЮКА Миколу Анатолійовича лісничого Ново-Зборишівського лісництва державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство»
РЕМШУ Григорія Йосиповича тракториста на трелюванні та вивезенні лісу Ратнівського лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Ратнеагроліс»
РЕЙКІНУ Наталію Олександрівну інженера з охорони праці І категорії державного підприємства  «Колківське лісове господарство»
ТАРАНЕВИЧА Василя Юрійовича майстра лісу Турського лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Ратнеагроліс»
САВОШ Наталію Василівну бухгалтера державного підприємства «Любомльське лісове господарство»
САВЧУКА Вячеслава Анатолійовича помічника лісничого Любохинівського лісництва державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»
СТАРУШИКА Миколу Йосиповича майстра лісу Замшанського лісництва державного підприємства «Ковельське лісове господарство»
СВИРИДЮКА Івана  Юрійовича інженер лісового господарства державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство  «Рожищеагроліс»
ФИЩУКА Олександра Васильовича кранівник нижнього складу державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»
ФЕДЧИКА Костянтина Васильовича тракториста транспортного цеху державного підприємства «Камінь –Каширське лісове господарство»
ФАРИНУ Ольгу Михайлівну головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності, економіки та фінансів Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства
ШНАЙДЕРА Руслана Костянтиновича верстатника деревообробних верстатів лісопромислового комплексу державного підприємства «Любомльське лісове господарство»
ШПОТУ Яну Ігорівну друкарку І категорії державного підприємства «Поліське лісове господарство»
  ЯНЧУКА Івана Вікторовича коменданта бази відпочинку «Світязь» державного підприємства «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство»

Почесною Грамотою Волинської обласної державної адміністрації відзначено:

БУСЛЮКА Юрія Миколайовича лісничого Буцинського лісництва державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»
ЗІНИЧА Генадія Федоровича лісничого Куликовицького лісництва державного підприємства «Поліське лісове господарство»
ЛЕВОСЮКА Володимира Миколайовича лісничого Боровненського лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Камінь-Каширськагроліс»
МІРЧУКА Володимира Адамовича майстра лісу Стирного лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Рожищеагроліс»
НИКОЛЮКА Володимира Васильовича інженера з охорони праці державного підприємства «Володимир – Волинське лісомисливське господарство»
РОМАНЮКА Василя Миколайовича головного лісничого державного підприємства «Любомльське лісове господарство»
ФІЛЮК Віталію Валеріївну провідного бухгалтера державного підприємства «Городоцьке лісове господарство»
ФІЛЮК Ольгу Василівну головного бухгалтера державного підприємства «Цуманське лісове господарство»
ЧМІЛЯ Андрія Петровича помічника лісничого Осницького лісництва державного підприємства «Колківське лісове господарство»
ШАХРАЮКА Дмитра Вікторовича начальника відділу охорони і захисту лісу державного підприємства «Прибузьке лісове господарство»
ШЕВЧУКА Миколу Петровича майстра лісу Рожищанського лісництва державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство»

Почесною Грамотою Волинської обласної ради нагороджено:

ВЛАСЮКА Андрія Олександровича юрисконсульта державного підприємства «Колківське лісове господарство»
ДОМАЛЬЧУКА Романа Федоровича бджоляра Новочервищанського лісництва державного підприємства «Маневицьке лісове господарство»
ДОМАРЕЦЬКОГО Василя Павловича інженера по охороні праці державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Камінь-Каширськагроліс»
ДУНЦЯ Анатолія Пилиповича головного механіка державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»
КОРНІЙЧУКА Романа Федоровича майстра лісу Стохідського лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Рожищеагроліс»
ЛИСЮКА Андрія Анатолійовича помічника лісничого Куснищанського лісництва державного підприємства «Прибузьке лісове господарство»
МАЗЯРА Володимира Йосиповича водія автотранспортних засобів автоколони державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство»
ПИСАЧУКА Богдана Віталійовича лісничого Мосирського лісництва державного підприємства «Любомльське лісове господарство»
СМАЛЯ Івана Миколайовича майстра лісу Деревківського лісництва державного підприємства «Любешівське лісомисливське господарство»
СОКОЛОВА Олександра Леонідовича головного бухгалтера державного підприємства «Турійське лісове господарство»
ЦЬОПУХ Тамару Миколаївну бухгалтера І категорії державного підприємства «Городоцьке лісове господарство»
ЧАБАНА Андрія Олександровича провідного інженера лісового господарства «Старовижівське лісове господарство»

Урочистості у ДП “Старовижівське ЛГ”

Урочистості у ДП “Володимир-Волинське ЛМГ”

Нагородили працівників ДП “Городоцьке ЛГ”

Урочистості у ДП “Горохівське ЛМГ”

Нагородами відзначали і лісівників Камінь-Каширщини

Урочистості у лісівників ДП “Ківерцівське ЛГ”

Урочистості у ДП “Ковельське ЛГ”

Відзначають лісівників ДП “Колківське ЛГ”

Святкують лісівники Любешівщини

Святкування у ДП “Любомльське ЛГ”

У ДП “Маневицьке ЛГ”

Вітають лісівників ДП “Прибузьке ЛГ”

Урочистості у ДП “Поліське ЛГ”

У ДП “Ратнівське ЛМГ”

Показати більше

Схожі статті