2017 рік для колективу “Камінь-Каширськагроліс” був роком позитивних змін

От і завершується 2017 рік… Для колективу державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс” він видався нелегким. Адже, щоб стати на самостійний шлях господарювання, нам потрібно було докласти багато наполегливих зусиль. Втім, радію від того, що багато чого нам вдалося досягнути.

Зроблено добротний ремонт робочих кабінетів, побутових приміщень, актового залу, облаштовано навколишню територію, здійснено наобхідне комп’ютерне забезпечення робочого процесу, а також багато іншого.

Зміцнили арсенал автопарку. Придбали дві лінії з переробки лісодеревини, 5 тракторів (білоруського виробництва), навантажувач, 4 причіпи, 4 гідроманіпулятори.

Для працівників штатних бригад, які працюють на лісосічних підприємствах при лісництвах лісгоспу, встановили будиночки для обігріву (на холодний період року), закупили для працівників спецодяг – як зимовий, так і літній.

Окремої уваги заслуговує рекреаційний розвиток, позаяк сучасне динамічне життя не уявляється без корисного та змістовного відпочинку, котрий можна провести на природі. Лісівники створюють усілякі зручності для того, аби поціновувачі природи мали можливість належно відпочити та гарно провести вільний час. Облагороджуємо нові та діючі рекреаційні місцини. І радує те, що люди навзаєм цінують наші зусилля: не псують дерев’яних споруд, залишають місця відпочинку після себе прибраними.

Тримаючи курс на розвиток екологічної освіти в районі, цьогоріч при Полицівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відкрили кабінет шкільного лісництва. У приміщенні є все необхідне: інформаційні стенди та іншими матеріалами природничої тематики, сучасний телевізор, під’єднаний до супутникового зв’язку тощо.

Загалом на ці цілі видатки підприємства склали 10 млн. 250,1 тис. грн. Це великі кошти. Але найголовніше те, що колективу лісгоспу вдалося здійснити самостійні і відчутні кроки вперед.  І впевнений, що лісове господарство й надалі розвиватиметься, приносячи велику лепту у розвиток соціально-економічного потенціалу нашого району.

Користуючись гарною нагодою, вітаємо колег та усіх жителів Камінь-Каширщини з Новорічними та Рідзвяними святами. Бажаємо рясних успіхів і Божих благословень! А токож  щиросердно зичимо кожній родині спокою, достатку, тепла і зитишку. Миру усім нам і віри у світле та гарне майбутнє!

З повагою, колектив державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс”

Показати більше

Схожі статті