До уваги мисливців: 1 листопада стартує сезон полювання на хутряних звірів

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує про оформлення необхідного переліку документів на право полювання.

Для громадян України це: посвідчення мисливця; щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю; паспорт на собак мисливських порід у випадку їх використання.

Дозволяється проводити полювання:

– на зайця-русака з 1 листопада 2020 року по 3 січня 2021 року включно;

– на лисицю, єнотоподібну собаку, вовка – з 1 листопада 2020 року по 28 лютого 2021 року.

День полювання на хутрових звірів – неділя.

Денна норма відстрілу одним мисливцем – один заєць-русак.

Норма добування лисиці, єнотоподібної собаки і вовка не лімітована.

Полювання забороняється проводити на визначених відтворювальних ділянках та на відстані ближче 200 метрів від будівель населених пунктів та окремо розташованих споруд , де можливе перебування людей.

  • Нагадаємо, що 8 серпня в області стартував сезон полювання на пернатих. Щодо полювання на копитних тварин – Волинське ОУЛМГ рекомендує користувачам мисливських угідь перенести його проведення на пізніший термін – у зв’язку з теплою погодою, що є сприятливою для збору грибів, а отже – може становити небезпеку для любителів “тихого полювання” і самих мисливців.

Контролюють ситуацію щодо дотримання мисливцями всіх правил та вимог рейдові групи з працівників єгерських служб, державної лісової охорони та поліції. Патрулювання угідь триває цілодобово.

Шановні мисливці, не зіпсуйте відпочинок собі та колегам – будьте відповідальними.

Ні пуху ні пера!

Пресслужба Волинського ОУЛМГ  

Показати більше

Схожі статті