До уваги мисливців: подбайте про оформлення щорічної контрольної картки завчасно

У Волинському ОУЛМГ, що за адресою – м. Луцьк, проспект Волі, 30, вже можна замінити щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання (далі – контрольна картка) на мисливський сезон 2021/2022 року.

Проводиться обмін з усіма вимогами щодо забезпечення санітарно-протиепідемічних правил та норм. Враховуючи велику кількість мисливців та значний об’єм роботи, просимо користувачів мисливських угідь та районних мисливствознавців провести роз’яснювальну, інформаційну роботу серед мисливців щодо завчасного отримання контрольної карти до початку відкриття полювання на пернату дичину.

Також рекомендуємо мисливцям – з метою економії витрат кошів та часу – при отриманні адміністративної послуги із видачі контрольної картки та її дублікату надсилати поштою контрольну картку, платіжні документи про оплату за адміністративну послугу і сплату державного мита, конверт зі зворотною адресою.

Всі необхідні реквізити для оплати за адміністративну послугу (за контрольну картку та за сплату держмита) можна знайти на офіційному сайті Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства http://lisvolyn.gov.ua/, в розділі адміністративні послуги/видача посвідчення мисливця та контрольної картки.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ

Показати більше

Схожі статті