До уваги суб’єктів господарської діяльності, які займаються переробкою деревини

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує, що згідно з постановою Кабінету міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини» від 04 грудня 2019 року №1178, підвідомчі підприємства реалізовують лісопродукцію лише  на електронних торгах.

Зокрема, як поінформували у держлісгоспах області, деревина реалізовується переважно через такі електронні торгові системи:

1. ДП «Prozorro.Продажі».  Для зручності пошуку торгів можна скористатись розділом аналітики за посиланням https://bi.prozorro.sale/#/auctions із використанням фільтрів.

2. ДП «ЛІАЦ».  Більш детальну інформацію щодо запланованих аукціонів  можна отримати за посиланням https://auc.ukrforest.com/.

3. Товарна біржа «Універсальна-Полісся». Посилання  https://www.ex-polissya.com.ua/?p=1288.

4. Товариство з обмеженою відповідальністю   «УТЕСистем». Розміщено за посиланням https://utes.net.ua/.

Крім цього, деревину на опалення для задоволення потреб бюджетних установ та населення можна придбати за прямими договорами у держлісгоспах області.

Номери телефонів відповідальних за реалізацію дров паливних в розрізі підприємств, категорій, їх вартості розміщені  у рубриці «Заготівля та реалізація дров паливних».

Пресслужба Волинського ОУЛМГ

Показати більше

Схожі статті