Як стати студентом Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька

Триває прийом документів на навчання у Шацький лісовий коледж ім. В. В. Сулька.

Денна і заочна форма, ліцензійне державне замовлення, якісна освіта та успішне працевлаштування – ось що гарантує кожному студенту авторитетний виш.

На студентів у коледжі чекають:

– викладачі-професіонали у напрямках лісове господарство, лісозаготівля і первинна обробка деревини, а також бухгалтерський облік;

– дослідницька база у Шацькому національному природному парку;

– сучасна матеріальне забезпечення (з гуртожитком включно);

– можливість вступати на третій курс профільних вишів у Києві, Львові, Дублянах, а також до СНУ ім. Лесі Українки (факультет лісове та садово-паркове господарство) і ЛНТУ (факультет економіки).

На навчання запрошуємо випускників 9-11 класів.

Державне замовлення становить 90% від загальної кількості місць.

Вступна кампанія стартувала 30 червня. Останній день подачі документів від випускників 9 класу сьогодні – 13 липня до 18.00 год.

Від вступників на базі 11 класів прийом документів триватиме з 13 серпня по 1 вересня.

Для подачі заяв в електронній формі слід зайти на сайт коледжу і скористатися посиланням «Заява на вступ онлайн» – «Зеленою кнопкою» для абітурієнта». Для того, щоб задати питання приймальній комісії і бачити хід вступної кампанії, створена вайбер-спільнота, до якої можна підключитися у Viber до «Вступ ШЛК».

Ще одна новація, викликана протиепідеміологічною ситуацією і карантинними заходами, стосується оцінки знань абітурієнтів. Цього року абітурієнти можуть вступати як за результатами ЗНО, так і вступних іспитів, тобто склавши внутрішні екзамени. Вони проходитимуть із 23 по 29 серпня.

На заочне навчання документи прийматимуть з 13 серпня по 12 вересня Використай свій шанс! Долучайся до лісівничої родини!

Всі деталі – на офіційному сайті Шацького лісового коледжу ім. В. В. Сулька: shlk.org.ua

Показати більше

Схожі статті