На Камінь-Каширщині не відбудеться карантинних послаблень

Волинська область не переходить до наступного етапу карантинних послаблень. Про це йшлося вчора на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка.

Зокрема, Камінь-Каширський входить до переліку тих районів, де епідемічна ситуація значно погіршується. У зв’язку з цим перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік сьогодні, 10 червня 2020 року, скликав засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.

За словами завідувачки Камінь-Каширського міжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Галини Кузнецової, наразі спостерігається тенденція до зростання рівня захворюваності. З підозрою на COVID-19 – 128 осіб, одужало 7.

Відтак, під забороною залишається – відкриття закладів громадського харчування, проведення спортивних заходів, відвідування ДНЗ, робота закладів фізичної культури. Із суворим дотриманням карантинних вимог працюватиме громадський транспорт та магазини.

ПРОТОКОЛ

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

Показати більше

Схожі статті