Навчання з готовності до можливих надзвичайних ситуацій

На базі державного підприємства "Камінь-Каширськагроліс" відбулися заходи щодо відпрацювання дій при виникненні можливих надзвичайних ситуаціях

На базі державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс” відбулися показові спеціальні об’єктові навчання на тему «Дії органів управління та сил цивільного захисту при виникненні можливих надзвичайних ситуацій». Основна мета заходів полягала у перевірці реальності плану реагування, визначення рівня готовності до вирішення завдань цивільного захисту керівного складу і фахівців підприємства, досягнення взаємодії в роботі керівного складу та робітників, службовців при виконанні заходів по запобіганню і реагуванню на надзвичайні ситуації тощо.

Навчання тривали за участі членів комісії з питань надзвичайних ситуацій, евакуаційної комісії, штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій, формування цивільного захисту, та, звісно, працівників підприємства. Прибули завідувач Ковельського навчально-консультаційного пункту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Володимир Ващук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік, керівник районного відділу Нацполіції Валентин Чих, начальник ДРПЧ-8 Андрій Багнюк, головний лікар Камінь-Каширської центральної районної лікарні Людмила Потягало. Директор лісопідприємства Олександр Грицай зачитав наказ про проведення заходів, після чого начальник штабу керівництва навчанням Владислав Шептур оголосив про початок умовних ситуацій:

— під час вітровалу, через що було пошкоджено високовольтну лінію електропередач і як наслідок – відбулося загоряння сухої трави, що в свою чергу могло призвести до лісової пожежі;

— під час виявлення в адмінприміщенні підозрілого предмету з характерними вибухонебезпечними ознаками (проводами, звуком годинникового механізму);

— під час замикання електропроводки в деревообробному цеху, внаслідок чого сталася пожежа.

Підбиваючи підсумки, завідувач Ковельського навчально-консультаційного пункту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Володимир Ващук сказав, що  представники задіяних відповідних служб показали злагоджену взаємодію у випадку надзвичайних ситуацій. Адже, за його словами, до всього потрібно бути заздалегідь підготовленими.

Суть цих слів наочно засвідчують працівники лісопідприємства. Керівники служб оглянули лісову пожежну станцію першого типу, де є все необхідне для протипожежної роботи, кабінет охорони праці з наявними методичними інформаційними матеріалами, автопарк, поцікавилися умовами праці робітників, колективу тощо.

Директор підприємства Олександр Грицай подякував учасникам за участь у заходах, побажав усім мирного неба, життєвого спокою і благополуччя.

Прес-служба ДП “Камінь-Каширськагроліс”

Показати більше

Схожі статті