Нові старти Полицівського шкільного лісництва: діти взяли участь в районному конкурсі агітбригад

Цього року вихованці Полицівського шкільного лісництва, що діє при держпідприємстві “Камінь-Каширськагроліс”, зокрема учні старших класів (11-17 років), вперше взяли участь в районному конкурсі екологічних колективів загальноосвітніх шкіл. Щороку цей конкурс покликаний посилити природоохоронну роботу та екологічний рух серед молоді, поширити кращий дитячий досвід розв’язання екологічних проблем загалом.

На розгляд журі діти презентували цікавий виступ під назвою “Екологічна просвіта в дії”. Під час цього виступу з допомогою фото та відеоматеріалів вони розповіли про свою щоденну роботу в лісництві, зокрема про практичні заняття на природі, серед лісу, співпрацю з наставниками – працівниками місцевого лісництва та лісгоспу, про участь в різноматних тематичних конкурсах обласного та навіть всеукраїнського рівнів. Нагадаємо, що Назар Прокопчук – вихованець лісництва – отримав друге місце у всеукраїнському конкурсі з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 18 років. Хлопчик представив власну роботу – ЗD-проект шкільної пам’ятної Алеї на честь земляка, загибилого воїна АТО Сергія Приймака. Ця робота, до речі, отримала перемогу в конкурсі проектів, організованому Волинським лісоуправлінням.

У програмі виступу агітбригади учні яскраво відобразили свою любов до лісу, бажання його примножувати й оберігати. Керівники шкільного лісництва Людмила Варчук та Аліна Савчук разом з лісівниками докладають зусиль для того, щоб діти навчалися екологічної науки з великою цікавістю і бажанням. І для цієї мети є усе необхідне, наприклад належно облаштований екологічний кабінет. Під час уроків за допомогою сучасного телевізора юннати навчаються оригінальних цікавинок і успішно втілюють їх в реальність.

Як розповідають про себе самі діти, у подальшому вони налаштовані урізноманітнювати свою діяльність в шкільному лісництві. Їхні бажання – стати досвідченішими з питань екологічної тематики краю – тільки вітаються.

Прес-служба ДП “Камінь-Каширськагроліс”

 

 

Показати більше

Схожі статті