Новорічно-різдвяний подарунок – учням шкільного лісництва

Цими днями у резиденції Санта-Клауса, що діє на базі Лісівничого молодіжного центру (Воротнівське лісництво ДП «Ківерцівське ЛГ»), побували учні Полицівського шкільного лісництва. Такий новорічно-різдвяний подарунок ДП  «Камінь-Каширськагроліс» зробило своїм підопічним, які цього року найактивніше долучалися до лісівничих конкурсів, зокрема малюнка і твору «Людина і ліс», «Охорона праці очима дітей», конкурсу проектів дендропарків та скверів, на кращу новорічну еко-іграшку та інші.

«Ми завжди мешкали у Лапландії, яку Санта досі ніколи не покидав. Але цього року, коли лісівники – зробили тут таку неймовірну красу і слава про це облетіла весь світ та докотилася аж до самої Лапландії, Санта вирушив у подорож сюди – у «Волинську Швейцарію».

Він довго добирався на своїх чарівних оленях. А коли прилетів і побачив, як тут гарно, то одразу прибив над дверима оту табличку з написом «Будинок Санти» і вирішив залишитися цієї зими з вами аж Водохреща», – розповідали лісові ельфи дітям, яких зустріли біля центральної воротнівської ялинки.

Своєрідною перепусткою у теплий та чарівний світ Санти були запальні танці, новорічні пісні та завдання квесту, з якими діти впоралися на відмінно.

Майстер-клас із розпису імбирного печива запам’ятається юним гостям резиденції запашними палітрами фарб та смачними емоціями.

А от про сокровенне – свої бажання – діти розповідали Санті пошепки або ж писали у листах. Тим більше, що цей чарівник пообіцяв після новорічно-рідзвяних свят здійснити кілька мрій – виконати бажання авторів тих листів, які йому запам’ятаються.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ

за матеріалами сайту загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Полиці Камінь-Каширського району – http://polyzi.klasna.com/uk/news-4-11914/

Показати більше

Схожі статті