Проблема сміттєзвалищ: Одні прибирають – інші смітять

Лісівники допомагають технікою громадам для утилізації сміттєзвалищ

Мінімум раз на рік, за словами Бузаківського сільського голови Миколи Панасюка, одні і ті ж активісти села прибирають місцеве сміттєзвалище. Це територія сільської ради і розташована біля лісових масивів. Тож звозять і зносять сюди сміття усі, кому не лінь, кому зручно і навіть ті, хто їде дорогою, просто завертають сюди, щоб позбутися непотребу.
— Добре, що на прохання допомоги відгукуються лісівники, працівники ДП “Камінь-Каширськагроліс”, надаючи для робіт по вивезенню сміття зокрема на полігон твердих побутових відходів у Камені-Каширському, свою власну техніку, — розповідає Микола Панасюк. — Та й небайдужі до порядку в селі люди також одразу приходять на поміч. Чомусь у нас так виходить: одні смітять – інші прибирають.

— Можна ж, наприклад, гілки спалити в себе біля хати, а інше сміття – пластикові чи скляні пляшки здати на пункти прийому тощо, — скаржиться Микола, котрий разом з іншими односельчанами та з сільським головою вийшов на суботник. — Але ж ні… Я зокрема так і роблю – все спалюю біля хати. І раджу всім так робити…

Прес-служба ДП “Камінь-Каширськагроліс”

Показати більше

Схожі статті