Олександр Кватирко: «У нас чи не єдина професія, для якої мороз, сніг, дощ, вітер – звичне діло»

 

Непросту буденну роботу лісівників показав начальник управління Олександр Кватирко на особистій сторінці у Фейсбук.

«Починається календарна весна. До лісівників вона завжди приходить пізніше календаря. У нас чи не єдина професія, для якої мороз, сніг, дощ, вітер – звичне діло. В містах вже підмітають тротуари, поля стоять чисті від снігу, а ліс ще сніг триматиме.

Це добре для дерев, голод для лісових мешканців, чергова «романтика» для наших працівників.

Попросив зібрати фотографії наших людей.Свіже повітря, природа, пташки, звірина, хороші фотографії у формі на фоні дерев – що ще треба, щоб зрозуміти, що в лісі може працювати кожний?

Ліс – для терплячих і витривалих. Не кожна людина зможе працювати в лісі. Робота у лісовій галузі – круглорічний цикл. Гарні фотографії наших працівників з’являються після таких «зимових буднів».

Давно думаю про те, що люди бачать лісівників напрасованими і в теплу пору року. То не дивно. Навіть фотографії щоб зробити, буває, пальці зводить. Зима ж.

Цінувати працю й бачити за лісом людей – непроста річ. Треба спочатку добре набрати снігу в черевики, обценьками шнурівки порозв’язувати, побути з нашими хлопцями не годину, а хоча б день-два», – йдеться у дописі Олександра Кватирка.

Показати більше

Схожі статті