Олександр Кватирко: «У волинських лісівників є співпраця з громадами»

«Наші працівники беруть активну участь у вирішенні важливих для громад питань. А кожен сезон року поправляє цей список пріоритетів», – зазначив на сторінці у Фейсбук начальник управління Олександр Кватирко.

«Відомчі підприємства ВОУЛМГ функціонують на сільських територіях. Усе, що відбувається у лісі, навколо лісу, з лісом, потребує спільної з громадами роботи.

З початком тепла найважливіше – вберегтись від пожеж в екосистемах.

За статистикою 2020 року на виїзди для гасіння пожеж на землях, що межують із землями лісового фонду, було задіяно без малого 3 тисячі працівників і 290 одиниць техніки лісгоспів. Мінімум витрат на один такий виїзд становить не менше 3-4 тисячі грн.

Чи готові громади власним коштом фінансувати видатки на протипожежні заходи в екосистемах, які межують із землями лісового фонду?

Скільки коштів у громаді передбачено на природоохоронні заходи?

Чому важливо просвітницьку роботу в напрямку екології поставити на перше місце не у школах, а серед дорослого населення?

Яке місце податків, які сплачують лісівники, у структурі витрат громади на природоохоронні заходи?

Про це ідеться і буде йтись на зустрічах керівників лісогосподарських підприємств із адміністраціями громад Волині.

Дякую кожному керівнику лісгоспу, якому вдалось розпочати такий діалог у своїй громаді!

Дякую тим керівникам ОТГ, які дивляться на податки від лісгоспів як на ресурс для роботи над розвитком екологічного напрямку!», – йдеться у дописі головного лісівника Волині.

Нагадаємо: співпраця лісівників Волині з органами місцевого самоврядування та активом громад останніми роками є особливо тісною. Керівники лісогосподарських підприємств звітують про роботу, реалізовують важливі соціальні проекти, є партнерами та значною підтримкою у кожному селі та містечку.

Такі акценти у роботі постійно ставить перед директорами підприємств Олександр Кватирко.

Показати більше

Схожі статті