Поліцейські перевірили повідомлення депутата однієї з громад Камінь-Каширського району щодо незаконної порубки лісу: вони не підтвердились

Днями в окремих ЗМІ та в ефірі одного із телеканалів з’явилися новини із гучними заголовками на кшталт «На Камінь-Каширщині безбожно рубають ліс», «На Камінь-Кашиpщині під документами низькосортної деревини перевозять високосортну (ВІДЕО)» тощо. Журналісти у своїх новинах посилаються на слова одного із депутатів Сошичненської громади, який повідомив до поліції про нібито неправомірні дії посадовців. Повідомляємо, що поліцейські перевірили ці повідомлення.

Встановлено, що порубка поблизу села Запруддя є законною. Вона відбувалася на підставі лісорубного квитка, з усіма дозвільними документами.

Щодо повідомлення, що під документами низькосортної деревини перевозять високосортну, поліцейські до перевірки залучили спеціалістів охорони лісу. Відповідно до їх висновку, якість деревини відповідає зазначеній у товаро-транспортній накладній.

Поліція рекомендує посадовим особам та всім, хто вважає себе громадськими активістами, не робити голослівних безпідставних заяв, а комунікувати з поліцією та дочекатись відповіді, а тоді залучати за потреби ЗМІ для висвітлення своїх позицій.

Камінь-Каширський районний відділ поліції

Показати більше

Схожі статті