Полицівські школярі охоче здобувають екологічну освіту

Діяльність в шкільному лісництві для учнів Полицівської загальноосвітньої школи – і користь, і задоволення. Набуваючи екологічну освіту під час регулярних теоретичних і практичних занять, відкритих уроків за участі працівників державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс”, зокрема колективу Полицівського лісництва, діти розширюють свій кругозір, вчаться ясніше бачити зв’язок людини і лісу.

Учні перебувають у постійному творчому пошуку нових ідей, тем для своєї подальшої плідної роботи. Днями, наприклад, разом зі своїми керівниками Людмилою Варчук та Аліною Савчук вони зробили квітуче дерево, що нині прикрашає кабінет шкільного лісництва.

У цьому ж кабінеті руками дітей і їх керівників облаштовано стенд з різноманітними породами дерев.

Деякі прикраси учні виготовили ще напередодні новорічних свят. Наприклад, оригінальна композиція з жолудів була представлена дітьми на огляд журі під час районного конкурсу “Зимова фантазія”.

Нині діти, як розповідає керівник шкільного лісництва Людмила Варчук, продовжують виготовляти  домівки для зимуючих птахів. А ще команда юннатів наполегливо готується до виступу агітбригади.

Прес-служба ДП “Камінь-Каширськагроліс”

Показати більше

Схожі статті