Працівники ДП “Камінь-Каширськагроліс” облаштували при сільській школі кабінет шкільного лісництва

Сьогодні, у День Святого Миколая Чудотворця, при загальноосвітній школі І-ІІІ ст. села Полиці урочисто відкрито кабінет шкільного лісництва. Відтепер учні 6-10 класів на чолі з керівником Людмилою Варчук із задоволенням проводитимуть в ньому як теоретичні, так і практичні заняття.
Поряд з керівником навчального закладу Романом Прокопчуком символічну стрічку з нагоди відкриття кабінету заслужено перерізав і директор держпідприємства “Камінь-Каширськагроліс” Олександр Грицай. Адже кабінет облаштовано з ініціативи та зусиллями лісівників.

В ньому є все необхідне на сьогодні: парти, стільці, інформаційні стенди на природничу тематику, навіть сучасний телевізор, який під’єднано до супутникового телебачення…

Гостинно вручаючи своїм наставникам – працівникам лісгоспу – хліб і сіль, діти висловили неймовірну радість від очікуваного подарунку. Та й сам керівник закладу Роман Петрович, мовивши вдячне слово в адресу меценатів, зазначив, що працівники лісової галузі, зокрема колектив ДП “Камінь-Каширськагроліс” – це ті люди, які за будь-яких обставин на прохання освітян відгукуються увагою і практичними справами.

— Упродовж 14 років моєї безпосередньої роботи на посаді директора я вперше відчуваю таку щиру радість. І найперше – за дітей,  — зізнався Роман Прокопчук. — Адже саме їм належить рости і виховуватись в дусі патріотизму не лише до держави, а й до рідної навколишньої природи. Впевнений, що за такими турботливими плечима наставників підшефним дітям навчатися і працювати буде легко і надійно…

Директор лісгоспу Олександр Грицай привітав колектив школи зі святом, побажав усім міцного здоров’я, оптимізму і віри у завтрашній день і зауважив, що любов до лісу, виплекана у стінах нововідкритого учнівського лісництва, виховає з підростаючого покоління справжніх патріотів краю. Адже не секрет, що чимало з них вже зі шкільних парт мріють пов’язати своє майбутнє життя з найблагороднішою професією. А це, безумовно, радує.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ

Нагорода колективу шкільного лісництва від лісівників – за участь у конкурсі з виготовлення новорічних іграшок

 

Показати більше

Схожі статті