Профільні служби вирішували, як подолати наслідки весняних паводків

Згідно з рішенням районної комісії з питань ТЕБ та НС від 8 лютого 2021 року затверджений Місцевий план основних заходів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2021 році.

Відтак, учасники сьогоднішнього засідання комісії обговорили готовність усіх профільних служб до роботи з ліквідації наслідків погодних викликів.

Адже надмірна кількість опадів підвищує ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з підтопленнями. У зв’язку з цим уточнені межі зон можливого затоплення повеневими водами річок територій населених пунктів та сільськогосподарських угідь. Про це повідомили начальники Камінь-Каширської та Любешівської експлуатаційних дільниць Регіонального офісу водних ресурсів в області Леонтій Занюк і Віктор Крисько.

Отож в ході обговорення члени комісії з питань ТЕБ та НС прийняли ряд рішень, з-поміж яких:

– створення резервів паливно-мастильних матеріалів для спецтехніки;

– перевірка стану всіх водогосподарських об’єктів і гідротехнічних споруд щодо їх спроможності до утримання підвищених рівнів води;

– забезпечення постійної готовності пожежно-рятувальних підрозділів до виконання робіт з ліквідації наслідків можливої повені та надання допомоги населенню.

– Прошу тримати ситуацію на контролі, аби оперативно ліквідовувати загрозливі стани у населених пунктах з високим рівнем ймовірності підтоплень поверхневими водами, а особливо це стосується Любешівщини, – звернувся до присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік.

За повідомленням Камінь-Каширської РДА

Показати більше

Схожі статті