Протипожежний сезон триває… Як камінь-каширські лісівники до нього підготовлені

Літо цьогоріч радує то дощовими, то спекотними днями. Та попри мінливі погодні умови в лісах всієї країни триває пожежонебезпечний період. Незагашене багаття чи кинутий  недопалок від цигарки може легко спровокувати лісову пожежу, під час якої вогонь за лічені хвилини перетворює мальовничі місця на згарища з обгорілими стовбурами. Й те, що створювалося природою та руками лісівників протягом багатьох років, може загинути в одну мить. А для того, щоб відновити ліс після пожежі, потрібні десятки років…

Фотознімки лісової пожежі 2014 р. просто вражають… 

Саме тому в рамках пожежонебезпечного періоду працівники державної лісової охорони підприємств ВОУЛМГ, в тому числі і ДП “Камінь-Каширськагроліс” здійснюють посилену охорону лісу, користуючись різними засобами, які допомагають виявляти вогонь в лісомасивах у перші хвилини. Постійно напоготові – протипожежні колективи та автомобілі, забезпечені необхідним інвентарем. У загальному арсеналі підприємств ВОУЛМГ – півсотні пожежних автомобілів (в т.ч. лісопожежний танк), 34 телевізійні спостережні системи, більше 360 ранцевих вогнегасників, 43 мотопомпи, 21 лісова пожежна станція… Одна з таких лісопожежних станцій діє при підприємстві “Камінь-Каширськагроліс”.

Спеціальні навчання на зразок гасіння умовних лісопожеж, що проводять працівники лісгоспів у рамках пожежонебезпечного періоду, допомагають більш організуватися та швидше розгорнутися у разі справжнього лиха.
Також лісівники здійснюють догляд за мінералізованими смугами та прокладають нові, в т.ч. – навколо рекреаційних пунктів.

На сьогодні на території держлісфонду “Камінь-Каширськагроліс” розташовано 6 великих рекреаційних пунктів, є куточки майстра лісу з усім необхідним для змістовного, і головне – безпечного відпочинку на природі.

Користуючись нагодою, лісівники ДП “Камінь-Каширськагроліс” дякують жителям району за відповідальний відпочинок на природі і сподіваються на те, що й надалі пожежонебезпечний сезон минатиме спокійно.

Прес-служба ДП “Камінь-Каширськагроліс”

Актуальні завдання лісівників ДП “Камінь-Каширськагроліс” в рамках пожежонебезпечного сезону – у відео

Показати більше

Схожі статті