Різдвяне диво близько: оголошуємо конкурс на кращу святкову еко-іграшку

Наближаються улюблені новорічні та різдвяні свята. І кожен уже розпочинає готуватися до них.

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з обласною організацією Товариства лісівників України та обласною організацією профспілки працівників лісового господарства оголошують:

конкурсу «На кращу, власноруч виготовлену, святкову еко-іграшку серед дітей працівників лісової галузі, членів учнівських лісництв, школярів області».

Це можуть бути новорічні прикраси із деревини, кори, шишок, хвої, соломи, моху, тканини, ниток, стрічок, паперу, насіння соняшника й навіть макаронів та круп.

  • Конкурс відбудеться у два етапи – до 20 грудня на рівні лісогосподарств області, 25 грудня буде оголошено переможців обласного етапу.

Конкурс проводиться з метою популяризації еколого-лісівничих знань серед учнівської молоді, виховання любові та бережливого ставлення до природи, формування у дітей екологічного світогляду, відповідального ставлення до навколишнього природного середовища, звичаїв та природи рідного краю.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ

ПОЛОЖЕННЯ

про конкурс «На кращу, власноруч виготовлену, новорічну еко-іграшку серед дітей працівників лісової галузі, членів учнівських лісництв, школярів області»

Мета конкурсу

Активізувати лісівничо-просвітницьку діяльність з популяризації еколого-лісівничих знань серед учнівської молоді, виховання любові та бережливого ставлення до природи, формування у дітей екологічного світогляду, відповідального ставлення до навколишнього природного середовища, звичаїв рідного краю.

Популяризувати серед дітей українські традиції святкування циклу новорічно-різдвяних свят;

Формувати практичні вміння і навички у дітей із виготовлення новорічно-різдвяних ялинкових прикрас, які символізують та відображають регіональні традиції в народній творчості;

Розвивати у дітей фантазію та дизайнерські здібності.

Завдання конкурсу:

– виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з державними лісогосподарськими підприємствами;

– залучення учнів до творчості та здорового способу життя;

– об’єднання зусиль лісогосподарських, наукових і освітніх закладів з метою створення умов для допрофесійної підготовки учнів в галузі лісівництва;

– активізація лісівничо-просвітницької діяльності.

Вимоги до конкурсних робіт:

Усі ялинкові прикраси мають бути створені в традиції еко-іграшки новорічно-різдвяного циклу.

Вироби мають бути виготовлені з найбільш поширених матеріалів (шишок, хвойних гілок, лози, соломи, деревини, мішковини та інших природних матеріалів рослинного та тваринного походження, які є вологостійкими по мокрої, вітряної погоди).

Розмір ялинкової прикраси має бути не меншим, ніж 20 см у висоту.

Обов’язковим елементом кожної конкурсної роботи є гапличок для закріплення її на ялинці, довжиною не менше 20 см.

До кожної конкурсної роботи додається стікер з ім’ям автора.

У конкурсі не беруть участі готові фабричні композиції та сучасні ялинкові прикраси.

Учасники конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються діти працівників лісогосподарських підприємств, члени шкільних лісництв та інші учні ЗОШ.

Умови участі

Для участі у конкурсі учасники заповнюють анкету-заявку на участь за встановленою формою.

На конкурс прийматимуться новорічні прикраси із деревини, кори, шишок, хвої, соломи, моху, тканини, ниток, стрічок, паперу, насіння соняшника, макаронів, круп.

­Керівництво конкурсом

Керівництво конкурсом, підведення підсумків та визначення переможців здійснюють оргкомітети (конкурсні комісії), склад яких затверджують:

– на першому етапі (рівень державних лісогосподарських підприємств) – керівники державних лісогосподарських підприємств і відповідних первинних організацій Товариства лісівників України та профспілки працівників лісового господарства;

– на обласному етапі – керівник обласного управління лісового і мисливського господарства.

До складу конкурсних комісій включаються фахівці в галузі лісівництва, науково-педагогічні працівники позашкільних і вищих навчальних закладів, наукових установ та організацій, представники громадських організацій:

– керівники та представники державних лісогосподарських підприємств – 3 чол.;

– представники відділів освіти (за згодою) – 3 чол.;

– представник Товариства лісівників України (за згодою) – 1 чол.;

– представник профспілки працівників лісового господарства (за згодою) – 1 чол.;

– інших наукових та громадських організацій, які сприятимуть проведенню конкурсу (за згодою) – до 5 чол.

Журі конкурсу формується з метою забезпечення об’єктивності оцінювання робіт та визначення переможців.

Визначення переможців конкурсу проводиться шляхом голосування членів журі. У разі рівності голосів, а також виникнення спірних ситуацій правом вирішального голосу володіє голова журі конкурсу;

Критерії оцінювання

Критерії оцінки проектів є:

– композиційна довершеність, стилістична витриманість, колористична культура, творчі знахідки;

– ідея, економічність, естетичність, композиційна довершеність, оригінальність та новизна ідеї, технологічність.

Конкурс проходить у два етапи:

1 етап – до 20 грудня 2020 р. – загальношкільний і рівень державних лісогосподарських підприємств;

2 етап – до 25 грудня 2020 р. – на обласному рівні.

На кожному рівні проведення конкурсу визначаються три переможці. Роботи, які зайняли перших три місця на рівні державних лісогосподарських підприємств (1 етап), з поміткою на конкурс «На кращу, власноруч виготовлену, новорічну еко-іграшку серед дітей працівників лісової галузі, членів учнівських лісництв, школярів області» направляються на адресу Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства й беруть участь у конкурсі на обласному рівні (можна надіслати попередньо фото за адресою: lis.volyn@gmail.com).

Нагородження переможців конкурсу кожного етапу організовується керівниками лісогосподарських підприємств, відповідних організацій Товариства лісівників України.

Адреса оргкомітету конкурсу: 43000, м. Луцьк, проспект Волі, 30, Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства, пресслужба ВОУЛМГ, е-mail: lis.volyn@gmail.com

Переможці конкурсу відзначаються цінними подарунками вартістю в межах:

На рівні державних лісогосподарських підприємств:

I місце – до 500 грн

II місце – до 300 грн.

III місце – до 200 грн.

На обласному рівні:

I місце – до 1000 грн.

II місце – до 700 грн.

III місце – до 400 грн.

На кожному рівні оргкомітети конкурсів мають право встановлювати додаткові заохочувальні нагороди.

Інформаційне забезпечення конкурсу здійснюється Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, установами та організаціями галузі у співпраці зі ЗМІ області.

ЗАЯВКА

Прізвище, ім’я учасника (або учасників)____________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________________________________________________________           

Дата народження (число, місяць, рік)______________________________________________________________________  _______________________________________________________________________________________________________________________

Найменування навчального закладу (або іншої установи) ______________________________________________________________________________________________________

(контактний телефон, електронна адреса)

Назва еко-іграшки________________________________________________

__________________

(керівник закладу)

Показати більше

Схожі статті