Робота профспілкового активу та адміністрації лісгоспу – на користь працюючих

Підбито підсумки роботи адміністрації та профкому із виконання колективного договору у 2017 році

У державному підприємстві “Камінь-Каширськагроліс” відбулися звітно-профспілкові збори колективу, де підсумовувалась робота адміністрації та профкому щодо виконання колективного договору у 2017 році. Участь у зборах взяли перший заступник голови Камінь-Каширської районнної державної адміністрації Олександр Михалік, заступник голови районної ради Сергій Дмитрук, працівники лісництв, адміністрації лісгоспу.

Насамперед директор Олександр Грицай зазначив, що конкретно підприємством було зроблено та запроваджено впродовж минулого року. Він торкнувся усіх питань та завдань лісогосподарської діяльності та поділився планами на нинішній рік.

Голова профкому Володимир Мартинюк відзначив, що нові положення колдоговору будуть виконуватися тому, що основною вимогою виплати матеріальних допомог є наявність прибутків підприємства.  За його словами, профспілковий комітет спільно з адміністрацією постійно працює над вирішенням питань соціального характеру, контролює умови праці та відпочинку наших працівників.

— Відрадно, — зазначив Володимир Іванович, — що, незважаючи на всі негаразди, наше підприємство – одне з небагатьох в районі, яке працює стабільно, прибутково та ефективно. Звичайно, велика заслуга в цьому наших працьовитих кваліфікованих, люблячих свою професію працівників.

Згідно з Положеннями колдоговору протягом 2017 р. працівникам надавались премії (більше 3 млн грн)  до ювілейних дат, у зв’язку з виходом на пенсію, народженням дитини та  одруженням, а також інші виплати (всього на загальну суму близько 600 тис грн.). Виплачено винагороди за вислугу років в розмірі 1 млн 240 тис грн., на оздоровлення членів профспілки та їхніх дітей використано більше мільйона гривень.

Ще у 2016 році членами профспілки було висловлено чимало критичних зауважень та пропозицій щодо стану охорони праці на підприємстві. Частину цих зауважень враховано і виконано, — зауважив Володимир Мартинюк. — Розроблені відповідно до цього комплексні заходи по охороні праці на 2017 рік були виконанні повністю.

У нинішньому році придбано спецодяг, проводиться капітальний ремонт побутових приміщень цеху переробки, замінено двері, вікна, сантехніку, меблі, проведено сучасне опалення. Розпочато ремонт цехів.

Профспілковий комітет спільно з адміністрацією постійно дбає про здоров’я наших працівників. Було організовано відпочинок працівників та членів їх сімей на базі озера Світязь, в Херсонській області на базі «Водник».

Присутні керівники району також висловились про роботу колективу з позитивного боку. В першу чергу пролунала вдячність за те, що на прохання допомоги на благо громади району, міста чи сіл лісівники щоразу йдуть назустріч. “Такий час, що плани, ініціативи чи завдання намічаємо ми, владні структури, а ви вже їх втілюєте в життя..” — сказав перший заступник голови РДА Олександр Михалік. Він торкнувся теми допомоги сім’ям атовців, будівництва лісових доріг, рекреаційних пунктів та зон, інших важливих та добрих справ.

Втім найкращий приклад того, що підприємство працює стабільно і результативно – наочний, — зауважили керівники району. “Враховуючи обставини, за яких ви працювали у попередні роки, то зміни вражаючі. Найголовніше те, що колектив збережений, працівники забезпечені усім необхідним, вони захищені, бо завше можуть знайти серед свої колег розуміння і підтримку.”

Подякували представники влади лісівникам і за те, що вони зберігають налаштованість до роботи попри нестабільність, непередбачувані конфлікти з населенням, які  виникають на основі того, що, на жаль, люди добре не знають специфіку їхньої щоденної роботи. “За таких обставин, звісно, важко працювати. Але ви це робите, успішно ведете лісогосподарську діяльність, забезпечуючи і стабільну роботу свого підприємства, і надходження податків до бюджетів, і іншим допомагаєте…”

У підсумку роботу адміністрації та профкому щодо виконання Колективного договору за звітний період 2017 року на зборах було визнано відмінною.

Прес-служба ДП “Камінь-Каширськагроліс”

Показати більше

Схожі статті