Шкільне лісництво

З 1 вересня свою роботу розпочало Полицівське шкільне лісництво. Воно діятиме на базі державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс”. Це означає, що і учні 6-10 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Полиці та їхні наставники – колектив лісгоспу – відтепер ще тісніше співпрацюватимуть. Адже попереду  – багато спільних завдань. Це підготовка площ під посадку, безпосередня участь в лісокультурних кампаніях, догляд за культурами, збір насіння та ін.

Втім, варто зазначити й про те, що учні Полицівського навчального закладу і до цього часу завжди допомагали лісівникам у їхніх буденних справах.

Як розповідає керівник шкільного лісництва Людмила Варчук, упродовж першого семестру навчання діти як теоретично, так і практично опановуватимуть такі теми: “Заготівля насіння лісових дерев”, “Ліс і навколишнє середовище”, ” Ліс і здоров”я людини”, “Лісові багатства країни”.

Директор держлісгоспу Олександр Грицай запевняє, що колектив підприємства усіляко сприятиме шкільній молоді на  шляху пізнання природничих наук. Наразі, приміром, лісівники вже облаштовують при сільській школі кабінет для занять.

%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-020

20170926_104921