Тривають весняні лісокультурні роботи

Лісівники запрошують бажаючих взяти участь в лісокультурній кампанії-2019

 Працівники державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс” вчасно приступили до весняної посадкової кампанії. Головне, кажуть лісівники, щоб погода сприяла. А цими днями, згідно з прогнозами, утримуватиметься дощова погода, що посприяє насиченню грунту необхідною вологою.

Так, на сьогодні в усіх лісництвах лісгоспу вже активно працюють на майбутнє лісу. Загалом при плані 130 га посаджено лісових культур на 70 гектарах. Сприяння природному поновленню проведено на 95 гектарах (при плані 286 га). Завершили посадку лісових культур в Кримнівському лісництві – 13,7 га та 48 га – сприяння природному поновленню.

Посадковий матеріал лісівники використовують власний, вирощений у тимчасових розсадниках лісництв.Та за потреби привозять з Ратнівського лісорозсадника та лісового селекційно-насінневого центру в с Гаразджа.

Серед сіянців основних лісоутворюючих порід в нашій місцевості – сосна і береза. На деяких площах окрім цих культур лісівники додатково висаджують ще й сіянці ялини – для створення захисних ремізів. Сіянцями яблунь і груш створюють кормові ремізи.

Загалом висаджено 1 млн 400 штук сіянців сосни, півмільйона штук сіянців берези, 1 тис 800 штук сіянців ялини, 8 тис штук сіянців яблуні та 2 тис 200 тис штук сіянців груші.

Користуючись нагодою, камінь-каширські лісівники запрошують до весняної лісокультурної кампанії усіх бажаючих жителів району. Долучайтеся!

Прес-служба ДП “Камінь-Каширськагроліс”

На фото: працівники загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Полиці висаджують молодий ліс на території місцевого лісництва

Показати більше

Схожі статті