У лісовій галузі Волині зберігаються позитивні показники фінансово-господарської діяльності

Попри відсутність державного фінансування, карантинні заходи, падіння попиту на деревину, лісогосподарські підприємства Волині виконують покладені на них завдання та зобов’язання і вчасно сплачують податки та здійснюють інші види необхідних платежів.

За перше півріччя 2020 року загальні сплати лісогосподарських підприємств у бюджети різних рівнів становлять 140,9 млн грн. Із них до Державного бюджету – 70,7 млн грн, у місцеві загалом надійшло 38,4 млн грн. Єдиного соціального внеску за півроку сплачено 31,7 млн грн.

Для збереження позитивних показників фінансово-господарської діяльності важливу роль відіграє те, що у держлісгоспах Волинського ОУЛМГ декілька років поспіль реалізовують інноваційний підхід  до роботи. Перш за все, здійснюються інвестиції у розвиток трудового потенціалу, напрямок охорони праці та безпосередньо у виробництво.

  • Свого часу у модернізацію виробничих потужностей загалом було інвестовано 20 млн грн. Це дало можливість збільшити об’єми переробки – нині вона є вагомою складовою реалізації. Нарощувати кількісні показники переробки деревини вдається навіть за умови зниження об’ємів заготівлі, що відбувається останнім часом.

За І півріччя 2020-го у державних лісогосподарських підприємств Волині заготували 510,7 тис. м куб. деревини, що на 69 тис. м куб. менше, порівняно із відповідним періодом минулого року.

За 6 місяців року у переробку направлено 149,4 тис. м куб. 

Лісівники Волині й надалі спрямовують усі зусилля на розвиток виробництва, оперативно реагуючи на виклики, зміни та нові вимоги.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ

Показати більше

Схожі статті