У районі обстежують пункти заготівлі лісових ресурсів

Сезон заготівлі дарів природи – у розпалі. Лісові ресурси залишаються важливим джерелом додаткових бюджетних надходжень. Тож про те, як цей процес відбувається у районі та чи виконують заготівельники покладені на них податкові зобов’язання, говорили члени комісії з організації державного контролю за заготівлею другорядних лісових матеріалів, здійсненням побічних лісових користувань та використанням корисних властивостей лісів. Засідання комісії відбулося сьогодні, 8 липня 2020 року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Михаліка.

За словами Олександра Юрійовича, у даному питанні необхідний чіткий контроль, аби представники бізнесу, котрі закуповують у краян стратегічно важливу для місцевих бюджетів чорницю, працювали прозоро, сплачуючи належні платежі.

Нагадаємо, що з цією метою у районі працює спеціальна робоча група, яка обстежує пункти прийому зазначеної вище продукції, здійснює моніторинг ситуації на ринку заготівлі, а також вживає заходи з метою запобігання порушенням у межах компетенції.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

Показати більше

Схожі статті