Увага! Інформація щодо запропонованих змін у системі електронного обліку деревини

 

Державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» нещодавно запровадило зміни у системі електронного обліку деревини (ЕОД). Про що поінформували таким чином:

«З метою мінімізації витрат на ведення електронного обліку деревини та відповідно до Технічних умов «Лісоматеріали круглі. Маркування, сортування, транспортування, приймання, облік та зберігання» ТУ У 16.1- 00994207-004:2018 ДП «ЛІАЦ» розроблено програмне забезпечення для Android, що дозволяє здійснювати облік лісоматеріалів «Партією». За попередніми розрахунками, використання цього програмного забезпечення дозволить на 20-25% зменшити кількість бирок. Програмне забезпечення можна скачати за посиланням mob.ulk.gov.ua/android – версія ДСТУ EN 1.0.3.10 (ЕОД).

Облік «Партією» буде доступний для круглих лісоматеріалів короткомірних з довжиною до 2 метрів (клас С – крім цінних порід, клас D – всі породи та діаметром 15 і більше за серединним діаметром), а також круглих лісоматеріалів з довжиною від 2 метрів і більше (клас якості C,D крім цінних порід та діаметром 15-24 за серединним діаметром) більш детально відображено в Таблиці 1.

Функціонал програмного забезпечення «Облік Партією» дозволяє здійснювати операції Приймання та Реалізацію.

Приймання заготовлених лісоматеріалів можливо здійснити на верхніх складах підприємства (франко-ліс або франко-трель), згідно одного лісорубного квитка та однієї ділянки в розрізі наступних критеріїв:

– Бирка – одна бирка на партію;

– Продукція – пКруглі лісоматеріали;

– Група порід – одна група порід на партію;

– Порода – одна порода на партію;

– Клас якості – один клас якості на партію;

– Довжина, м – одна довжина на партію;

– Діаметр – до партії додаються різні діаметри, які мають однакові критерії перераховані вище та передбачені для обліку партією (Таблиця 1).

Реалізацію лісоматеріалів можливо здійснити з верхніх складів підприємства (франко-ліс або франко-трель).

ДП «ЛІАЦ» і надалі працюватиме над оптимізацією роботи Системи ЕОД для зменшення витрат на її функціонування»

Адміністратор єдиної державної системи електронного обліку деревини ДП «ЛІАЦ»

Показати більше

Схожі статті