Весняні лісогосподарські роботи на Камінь-Каширщині тривають активно…

Створено молодих лісових культур на площі 142,8 га

Весняні лісокультурні роботи на Камінь-Каширщині пройшли досить активно. Допомогу в лісопосадках, організованих працівниками державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс”, надавали представники громадськості, влада, учнівська молодь… Гуртом створили молоді лісові культури на площі 142,8 га (сприяння природному поновленню проведено на площі 265 га)

На площі 0,55 посіяно лісові розсадники, де висіяно 593 кг насіння 11 порід: сосни звичайної, ялини, дуба червоного, черешчатого, каштана, ясена, вільхи, груші та яблуні лісової, калини, шипшини тощо.
Створено дендропарк на території міської школи №2 та загальноосвітнього навчального закладу в селі Полиці, де діє учнівське шкільне лісництво. Разом: і учні шкільного лісництва, і працівники місцевого лісництва та сільської школи заклали алею Слави, присвячену пам’яті загиблого героя АТО Сергія Приймака. Слідуючий етап опісля озеленення пам’ятного скверу – викладання бруківки…

Крім того, в рамках підготовки до пожежонебезпечного періоду, лісівники створили 150 км меліоративних смуг та провели догляд на 190 км.

Ще один важливий аспект, якому працівники галузі приділяють постійну увагу, – це лісові дороги. З допомогою грейдера, що в арсеналі господарської техніки, відновлено вже близько 80 кіломерів лісових доріг. У зв’язку з цим стало набагато легше здійснювати вивезення лісопродукції та проводити інші необхідні лісогосподарські роботи.
Разом з тим не стоять лісівники осторонь проблем, які виникають при експлуатації доріг місцевого значення, не залишають поза увагою прохань сільських громад про допомогу.

Прес-служба ДП “Камінь-Каширськагроліс”

 

Показати більше

Схожі статті