
Від вашого голосу залежить доля головних нагород обласного конкурсу «Безпека праці у лісовій галузі очима дітей»
Вподобайте малюнок на сторінці у Фейсбук Волинського ОУЛМГ.
Сьогодні у пресцентрі Волинського ОУЛМГ журі обласного конкурсу «Охорона праці та безпека виконання робіт у лісовій галузі очима дітей» обрали 11 кращих малюнків.
Нагадаємо: конкурс малюнка організовано Волинським ОУЛМГ та обласною організацією Товариства лісівників України спільно з державними лісогосподарськими підприємствами.
Цьогоріч, зважаючи на особливості спілкування, журі вирішило долучити до фінального акорду також громадськість – розпочинається онлайн-голосування на сторінці Волинського ОУЛМГ у Фейсбук. Тож запрошуємо усіх поставити вподабайку тій роботі, яка вам найбільше сподобалася. Саме кількість лайків вирішить долю переможця.
Результати конкурсу буде оприлюднено 14 вересня.

Наймолодшій учасниці Софійці Семенюк з с. Нудиже, що на Любомльщині, виповнилося 7 років, вона перейшла у другий клас… Загалом же, як проінформував ініціатор проведення цього профорієнтаційного дійства, головний спеціаліст відділу лісових ресурсів Волинського ОУЛМГ Олександр Боровицький, цьогоріч конкурс проводився у два етапи – на рівні місцевих лісогосподарств та обласний. На першому етапі у ньому взяло участь кількасот юних художників, в обласний же пробилося понад п’ять десятків майбутніх «художників-безпековиків», а, можливо, й інженерів із безпеки та охорони праці. Цікаве креативне мислення, знання основ безпеки праці на лісовиробництві, майстерне втілення на папері «дорослих тем» дуже порадувало членів журі. А серед них також були член Наукової ради при ВОУЛМГ, кандидат с.г. наук, доцент кафедри лісового і садово-паркового господарства медико-біологічного факультету Волинського національного університету ім. Лесі Українки Василь Войтюк, заступник начальника відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти управління Державної служби якості освіти у Волинській області Оксана Малащук, заступник директора з навчально-методичної роботи та методист відділу екології Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Володимир Пшибельський та Юлія Бондаренко, головний спеціаліст відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ Анатолій Борсук, керівник Лісівничого молодіжного центру, інженер з охорони природних екосистем Валентина Юхимчук, прессекретарі облуправління Світлана Думська, Анна Лудковська та Сергій Цюриць.

До слова. Очолює журі заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський, входять у склад очільники обласних організацій Товариства лісівників України, профспілки працівників лісового господарства та Українського фонду культури Борис Бабеляс, Павло Матіюк та Геннадій Сарапін.
Тож, як зазначалося вище, обрано 11 малюнків, за які можна проголосувати у мережі Фейсбук на сторінці Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Кожен малюнок має свій порядковий номер та назву. Зазначимо, що будуть відзначені усі одинадцять малюнків, але долю призових нагород, а це, нагадаємо, грамоти та подарунки вартістю 1500 грн, 1000 грн, 700 грн голосуванням в режимі онлайн вирішувати Вам, школярам, освітянам, лісівникам, шанувальникам мистецтва і… безпеки праці та здоров’я працівників.

Нагадаємо при цьому, яких критеріїв варто дотримуватись, тиснучи за того чи іншого маленького художника чи художницю, що вже бережуть і здоров’я, і життя усіх працівників лісового господарства Волині (професійна обізнаність з безпековими питаннями, що відбуваються у лісовій галузі, композиційна довершеність, стилістична витриманість, колористична культура, творчі ідеї та пропозиції у царині охорони здоров’я та безпеки працівників на виробництві у лісовій галузі; відображення сучасних методик безпеки та гігієни праці, охорони здоров’я працівників на виробництві у лісовій галузі; ідея, економічність, естетичність, оригінальність та новизна теми).

Отож, голосуємо!!!
1. “Пазл життя”.

Автор Вейна Тарас Петрович, учень шкільного лісництва ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старий Чорторийськ Маневицького району (ДП “Поліське ЛГ”).
2. Тато, бережи себе!

Автор Бух Неля Анатоліївна, учениця НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” с. Здомишель Ратнівського району (ДП “СЛАП “Ратнеагроліс”). Керівник Шишко Галина Володимирівна.
3. Будь відповідальним!

Автор Рейкіна Валерія, 13 р., вихованка гуртка “Юні друзі природи” Центру розвитку і творчості дітей та юнацтва Колківської селищної ради. Керіник Калуш Наталія Віталіївна.
4. Легковажне відношення.

Автор Каращук Дарина Вадимівна, ученицяч ЗОШ с. Прилісне Маневицького району (ДП “Маневицьке ЛГ”).
5. Лісове життя – наша відповідальність!

Автор Ройко Михайло, учень ЗЗСЩ І-ІІІ ст. смт Цумань.
6. Щоб успішно працювати!

Автор Кушмирук Анастасія, 12 р., учениця ЗОШ І-ІІІ ст. смт Ратне ім. Миколи Заліпи. Керівник Філіпчук Людмила Павлівна.
7. Разом переможемо!

Автор Рябчун Софія Володимирівна, учениця Нудиженського ліцею Головнянської селищної ради Любомльського району. Керівник Семенюк Тетяна Володимирівна.
8. Безпека праці завжди на першому місці.

Автор Сахник Дарина, 10 р., учениця КЗ “Луцька художня школа”. Керівник Палій Сергій Миколайович.
9. Ромашка.

Автор Семенюк Софія Вікторівна, 7 р., учениця Нудиженського ліцею Головнянської селищної ради Любомльського району. Керівник Семенюк Світлана Анатоліїівна.
10. Безпека праці – це твоє здоров’я і життя.

Автор Іванісік Марія Олександрівна, 15 р., учениця ОНЗ “Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст” Любешівського району. Керівник Майструк Валентина Володимирівна.
11. Безпека праці та здоров’я працівників при виконанні робіт.

Автор Патейчук Назар, 10 р., с. Новоукраїнка, вихованець гуртка “Юні друзі природи” Центру розвитку і творчості дітей та юнацтва Колківської селищної ради. Керівник Калуш Наталія Віталіївна.
Підтримаймо наших наймолодших «фахівців з безпеки та охорони праці» та вправних художників і тим самим долучімося до справи збереження здоров’я і життя працівників лісового господарства, а це близько трьох тисяч трудівників різноманітних професій – вальників лісу, кранівників, стропальників, трактористів, водіїв, майстрів лісу, лісничих, верстатників, пожежних сторожів, інженерів електронного обліку деревини, охорони і захисту лісу та інших робітників. Сьогодні діяльність лісової галузі з усіма її підрозділами забезпечують фахівці робітничих, лісо-інженерних, лісівничих, бухгалтерсько-економічних і навіть творчих професій.
Пресслужба Волинського ОУЛМГ






