Вступив у дію пілотний проєкт «Шлях до нульового травматизму» щодо оцінки ризиків на підприємствах лісового господарства Волині

Про це на Всеукраїнській онлайн-нараді розповів головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів ВОУЛМГ Олександр Боровицький.

Нарада відбулася з нагоди Всесвітнього дня безпеки і здоров’я на роботі, що проходить під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

В лісовій галузі є ряд ризиків та небезпек, якими потрібно керувати. Саме цим питанням постійно опікується Волинське ОУЛМГ.

Тому постійними є профілактичні заходи та перевірки, семінари, конференції та навчання. Лише цього року таких відбулося понад десяток.

В охорону праці лісівники Волині постійно здійснюють інвестиції – людські та матеріальні. Питання охорони праці, а саме – створення належних умов праці, використання сучасних методів зниження ризиків втрат, є постійними темами для обговорення під час колегій управління.

Безпечні умови праці є не тільки морально-юридичним зобов’язанням, а й виправдовують себе економічно. Інвестиції в безпеку праці дозволяють уникнути страждань і захистити найцінніше, що у нас є – наше здоров’я, фізичне та психологічне благополуччя. Не менш важливо й те, що вони позитивно впивають на мотивацію робітників, якість праці та продукції, репутацію компанії. Про все це йшлося під час наради.

На Волині правильну мотивацію лісівники намагаються впроваджувати з дитячого віку. Тому постійними є конкурси дитячих малюнків на тему охорони праці. Підсумки вже підбивають у лісогосподарських підприємствах, традиційно діти будуть відзначені і на обласному рівні.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ

Показати більше

Схожі статті