Виїзна нарада: GIS та GPS-технології, лісові дороги, охорона праці, виробничі показники, будівництво соціального житла

На базі ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» відбулася виїзна виробнича семінар-нарада головних інженерів, інженерів з охорони праці та осіб, відповідальних за охорону праці державних лісогосподарських підприємств ВОУЛМГ. Її проводив заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський.

Нарада розпочалася з огляду нижнього складу та лісокомплексу ДП «Володимир-Волинське ЛМГ».

Присутні ознайомилися з технологічними процесами, роботою нижнього складу, виробництвом технологічної тріски, заготовок для європіддонів. Оглянули технічний стан технологічних ліній, місць складування лісопродукції та пиломатеріалів, пройшли цехами, робочими та складськими приміщеннями. Ознайомилися з роботою котелень, сушильних камер, санітарно-побутовими умовами робітників, оглянули побутові приміщення. Відтак усі зібралися в актовому залі лісокомплексу. Олександр Рибчинський щонайперше привітав інженера ДП «Шацьке УДЛГ» Сергія Сендера, якому цього дня виповнилося 28. Першому надали слово кандидату технічних наук, доценту, завідувачу кафедри лісових машин Національного лісотехнічного університету України Олегу Стиранівському. Він автор 186 наукових та навчальних методичних праць, серед яких є монографія та чотири навчальних посібники.

Олег Андрійович доповів про застосування GIS та GPS-технологій для вирішення питань лісотранспорту, автоматизованого проектування лісових доріг та створення інформаційно-довідкової та логістичної карти мережі лісових автомобільних доріг Волинської області. Цей проект Волинське ОУЛМГ уже впроваджує у життя.

До порядку денного цього дня також було включено наступні питання: «Стан охорони праці на підвідомчих підприємствах. Адміністративно-громадський контроль в 2017-2018 роках», «Основні напрямки роботи держлісгоспів області по лісопромисловій діяльності в лютому 2018 року» та «Першочергові завдання по будівництву лісових автомобільних доріг в 2018 році». Перед присутніми виступили начальник відділу лісових ресурсів Волинського ОУЛМГ Григорій Новосад, його заступник Сергій Сичук, головний спеціаліст цього відділу Олександр Боровицький, також інженер ДП «ВЛСНЦ» Ігор Ляхович. Вони не тільки підготували ґрунтовні доповіді та пропозиції зі своїх напрямків роботи, а й завдяки Олександру Рибчинському, який постійно акцентував на першочергових завданнях, напрацювали порядок вирішення більшості важливих питань.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ

Показати більше

Схожі статті