Захист проектів – у рамках підготовки до весняної лісокультурної кампанії-2018

Кущові наради відбувалися у приміщенні державного підприємства "Камінь-Каширськагроліс"

Весняна лісокультурна кампанія для лісівників — чи не найважливіший етап, до якого вони готуються заздалегідь і з усією відповідальністю. Відтворення лісів, що проводиться у формі їх відновлення та лісорозведення, являє собою здійснення певних заходів відповідно до природоохоронних вимог з метою створення нових лісонасаджень. Тож щороку перед початком  лісокультурних робіт у державних лісогосподарських підприємств галузевого облуправління проводяться кущові наради із захисту проектів лісових культур, які представляють головні лісничі, лісничі та інженери з лісових культур. Приймають проекти начальник відділу лісового господарства Борис Бабеляс та головний спеціаліст цього відділу Володимир Неводнічик.
Основні завдання стояли перед учасниками кущових лісокультурних нарад, що тривають цими днями у всіх підприємствах обласного галузевого управління згідно з графіками – забезпечити високу якість  робіт з лісовідновлення, лісорозведення, забезпечення вирощування продуктивних, біологічно-стійких цінних деревостанів та оформлення необхідної технічної документації, підвищення відповідальності керівників і спеціалістів держлісгоспів при виконанні проектних робіт та під час проведення цьогорічної лісокультурної кампанії.
На нарадах зверталася увага на принципи та підходи у проектуванні майбутніх лісових насаджень, а саме: відповідність проектованих лісових порід відповідним типам умов місцезростання; змішування головних та супутніх деревних порід на принципах лісового симбіозу; введення до складу лісових культур чагарників та плодових дерев; проектування створення кормових реміз та протипожежних бар’єрів; введення у склад порід-інтродуцентів.
Суттєвим чинником в забезпечені якості лісовідновних робіт є їх своєчасне проведення, навчання працівників технології лісокультурних робіт та постійний контроль за виконанням робіт від отримання садивного матеріалу до проведення технічного приймання. У рамках аналізу робіт, були дані конкретні рекомендації, оскільки є час підправити те, що необхідне. У підсумку ж, і Борис Бабеляс, і Володимир Неводнічик висловили сподівання на те, що цьогорічна лісокультурна кампанія пройде вчасно, а ще – успішно і якісно.
Прес-служба Волинського ОУЛМГ
Показати більше

Схожі статті